DOPRAVA A PLATBA

Zboží objednané v našem internetovém obchodě připravujeme k odeslání zpravidla do 24 hodin. V případě platby bankovním převodem pak do 24 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do tří dnů. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujeme e-mailem či telefonicky.

Cena dopravy závisí na zvoleném způsobu doručení.

Způsoby a ceny dopravy

MOŽNOSTI PLATBY

1.DOBÍRKOU

Nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na výdejním místě.

 2.PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u FIO banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce. Mějte prosím na paměti, že dokud neobdržíme platbu, nemůžeme zboží odeslat!

 Bankovní spojení: číslo účtu 2701425764/2010, pro platby v EUR IBAN CZ8520100000002701425764 / SWIFT FIOBCZPPXXX

 Variabilní symbol je zhodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Zaplacené zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

 3. PLATBA ONLINE (VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro)

  • při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu
  • údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance
  • nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě
  • přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto karty šifruje