DOPRAVA A PLATBA

Zboží objednané v našem internetovém obchodě připravujeme k odeslání zpravidla do 24 hodin od obdržení Vaší objednávky. V případě platby bankovním převodem pak do 24 hodin od připsání částky na náš účet. Nejpozději zboží expedujeme do tří dnů. Pokud není možné z jakéhokoli důvodu možné tuto lhůtu dodržet, neprodleně zákazníky informujeme e-mailem či telefonicky.

Zasíláme nejen do České republiky, ale i na Slovensko, do Rakouska, Německa, Francie, Polska, Rumunska a Velké Británie. Cena dopravy závisí na zvoleném způsobu doručení.

Způsoby a ceny dopravy

Důležitá informace:

Při zvoleném způsobu dopravy Uloženka, DPD Pickup uveďte v komentáři objednávky výdejní místo!

*Síť výdejních míst (soubory ke stažení):

Výdejní místa – Uloženka ČR + SK

Výdejní místa – DPD Pickup ČR + SK

 Formáty souborů podporované aplikací Excel

MOŽNOSTI PLATBY

1.DOBÍRKOU

Nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli nebo na výdejním místě.

 2.PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u FIO banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce. Mějte prosím na paměti, že dokud neobdržíme platbu, nemůžeme zboží odeslat!

 Bankovní spojení: číslo účtu 2701054801/2010, pro platby v EUR IBAN CZ6020100000002701054801 / SWIFT FIOBCZPPXXX

 Variabilní symbol je zhodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Zaplacené zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

 3. PLATBA ONLINE (připravujeme)

MOŽNOSTI PLATBY